[ad_1]

03 Ekim 2021 Pazar – 15:32 | Son Güncelleme : 03 10 2021 – 15:33

Kanal D’nin, yeni dizisi Yargı’nın yükselen temposu devam ediyor. Heyecanın katlandığı Yargı’nın yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Tanıtımda Ceylin, İnci’nin katilini bulmayı iyice kafasına koyarken bu süreçte Ilgaz, Ceylin’e olan desteğini esirgemiyor. Şüphelerin ve şüphelilerin arttığı dizinin yeni tanıtımı da, seyir zevki yüksek bir bölümün daha sinyallerini veriyor. Peki, Yargı 3. bölüm ne zaman? Yargı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 3. bölüm fragmanı ve bilgileri…

Kanal D’nin, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaşmış olduğu ‘Yargı’ yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyenlerin aile içi güven terimini ters yüz etmesi ve bir avukat ile savcının karşı karşıya kalmış olduğu sıkıntılı süreçleri gözler önüne sermesiyle oldukça konuşuluyor. Yargı’nın 3. kısmı için nefesler tutuldu. Peki, Yargı 3. bölüm ne zaman? Yargı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 3. bölüm fragmanı ve bilgileri…

 

YARGI 3. BÖLÜM NE zaman? 

 

Yargı’nın yeni kısmı bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 

 

sema Ergenekon’un kaleminin Ali alim’in rejisiyle buluşmuş olduğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, hasret Çakar, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş içeriyor.

 

Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in başrollerinde buluşmuş olduğu ‘Yargı’nın yeni tanıtımı seyirciyle buluştu. gösterilen tanıtımda Ilgaz, Ceylin’e bu yola birlikte çıktıklarını ve ona güvenmek zorunda bulunduğunu söylerken Ceylin ise bu mevzuda kendisini geri çekiyor. Her şeye karşın Ilgaz, içine birlikte düştükleri bu sıkıntılı süreçte Ceylin’i yalnız bırakmıyor. Pars, Ilgaz’ı Ceylin’e karşı mesafeli olması mevzusunda uyarırken kendisinin Ceylin’e olan ilgisini açıkça belli ediyor. Çınar’dan sonrasında Metin’in de şüpheli pozisyonuna düşmesi Ceylin’i deliye döndürürken Erguvan Ailesi, İnci’nin vefatıyla başa çıkmakta zorlanıyor.

 

YARGI 3. BÖLÜM FRAGMANI

 

video player” width=”598″>

OYUNCULAR YARGI’YI ANLATTI!

 

Kanal D’nin, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaşmış olduğu ‘Yargı’ yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyenlerin aile içi güven terimini ters yüz etmesi ve bir avukat ile savcının karşı karşıya kalmış olduğu sıkıntılı süreçleri gözler önüne sermesiyle oldukça konuşuluyor. Dizinin başrol oyuncularından Urgancıoğlu ile Deniz’de gerçek hayatta bu şekilde bir durumla karşılaştıkları takdirde ne yapacaklarını söylemiş oldu.

 

Sürükleyici hikayesiyle ve artan gizemiyle her hafta gerek toplumsal medyaya ve gerekse ekrana damga vuran ‘Yargı’ dizisinin başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz kendilerini dizideki karakterleri ‘Ilgaz’ ile ‘Ceylin’in yerine koyarak o durumda olsalar ne yapacaklarını deklare etti.

 

Urgancıoğlu, Ceylin’in yerinde asla olmak istemediğini söylerken düşüncelerini “O durumdaki bir insanoğlunun sağlıklı karar verebileceğini düşünmüyorum. bu şekilde bir şeyi düşünmesi bile oldukça zor. yalnız o durumda kardeşimin katilinin ortaya çıkması için ben de elimden geleni yapardım, aynı Ceylin’in şu an hikayede yapmış olduğu benzer halde…” sözleriyle beyan etti.

 

Deniz ise canlandırdığı Ceylin karakterinin yerinde olduğu takdirde kesinlikle aynı onun benzer halde davranacağını dile getirirken “Ceylin’in yerinde olsaydım kesinlikle şüphelinin avukatı olurdum. şundan dolayı bir halde işin içinde neler olup bittiğini öğrenmek arzu ederdim ve dışarıda kaldığımda bu bilgilere ulaşamazdım.” diye de ekledi.

 

Dizinin iki başrolü de kendilerini Ilgaz’ın yerine koydukları takdirde iyi mi bir refleksle hareket edeceklerini bu şekilde bir şey başlarına gelmeden kestirmenin zor olduğu mevzusunda aynı düşünce oldu. Kaan Urgancıoğlu: “bu şekilde bir durumda bir olasılık bir eylemde bulunmak bile zorlaşır ve insan kabuğuna çekilip beklemeyi seçebilir.” derken Pınar Deniz ise Ilgaz’ın pozisyonunun duyarlı bir dengeye haiz olduğundan bahsetti ve düşüncelerini “bir olasılık vaka bir halde netleşene kadar ben de kanıt saklayabilirdim fakat asla kardeşimi kayırmazdım. Eğer suçlu bulunduğunu bilseydim; adalete teslim ederdim.” sözleriyle dile getirdi. Bununla birlikte, Urgancıoğlu, Ilgaz’ın kardeşi şüpheliyken sürecin mühim delillerinden olan hırkayı polise teslim etmesi ile ilgili ise; “Ilgaz’ın savcılık tecrübesi sebebiyle kardeşinin bu şekilde bir kanıtı orada bırakmayacağına olan güveninden dolayı da hırkanın incelenmesini istediğini düşünüyorum.”  diye ekledi.

[ad_2]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.