Yeni Başlayacak Diziler 2020

The Outsider

Vahşice katledilen 11 yaşında bir çocuğun cesedi parkta bulunur. Görgü tanıkları ve cesetten alınmış olan parmak izleri, Flint City adında kentin en saygın kişilerinden birini göstermektedir.

Lovecraft Country

Bir J.J Abrahams ve Jordan Peele projesi olarak yayın hayatı ile buluşmayı bekleyen yapım Lovecraft Country, Matt Ruff’ın 2016 yılında yazmış olduğu romanından uyarlanmıştır. 1950’li yıllarda kayıp babasını aramakta olan bir gencin başından geçen olayları konu edinen dizide, ABD’nin fazlasıyla acımasız olan ırkçılığına karşı bir kişinin vermiş olduğu mücadeleyi konu edinmektedir.

The Undoing

Dizi, başarılı bir terapist olan Grace Sachs’ın hayatını merkeze alıyor. Mutlu bir evlilik sürdüren Grace’in hayatı, meydana gelen bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile tepetaklak olur. Kendisini bir anda felaketlerin göbeğinde bulan Grace, oğlu ile yeni bir sayfa açmaya çalışacaktır.

Katy Keene

Katy Keene, moda ikonu olan bir kadının ve onun arkadaşlarının hikayesini merkeze alıyor. Ünlü bir moda ikonu olan Katy ve arkadaşa grubu, kendilerini New York’ta büyük bir maceranın içerisinde bulacaklardır.

For Life

Sony Pictures’ın ve ABC Studios’un ortak yapımcılığını yaptıkları dizi, ‘’hukuk-aile draması’’ türünde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eski bir mahkum, avukatlık yapmaya başlar. Amacı ise, ülkenin hukuk sistemindeki çatlakları ortaya çıkartmaktır.

9-1-1: Lone Star

Kanalın bir başka dizi olan 9-1-1’in uzantısı olarak ekranlara gelecek. Hikayesi Texas’ta ilerleyecek olan dizinin hikayesi bir polisin üzerinden şekillenecek.

Deputy

Los Angeles Polis Departmanı’ndan sorumlu olan şerif öldürülünce, bu olayı çözmesi için yerine yeni bir dedektif atanmıştır. Hikaye, bunun üzerine gelişen olaylara odaklanmaktadır.

Outmatched

4 çocuklu bir ailenin yaşantısını ele alacak olan dizinin türü komedi. Jason Biggs, Maggie Lawson, Tisha Campbell-Martin, Jack Stanton oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında.

Duncanville

Duncan Harris’in hayatını ele alacak olan dizi bir Animasyon. Ty Burrell, Rashida Jones, Wiz Khalifa oyuncu kadrosunda olan isimler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.