You Dizi Konusu ve Oyuncuları

You dizisi, Caroline Kepnes’in romanından uyarlanmış bir gerilim filmidir. Henüz ilk sezonu yayınlanmış olmasına rağmen büyük bir beğeni almıştır. Bununla birlikte sosyal platformlarda diziyle ilgili yorumlara bakıldığında çok ciddi bir kitleye ulaştığı rahatlıkla görülmektedir.

You dizi konusu ve oyuncularına bakacak olursak, ana karakter Penn Badgley’in canlandırdığı Joe yer almaktadır. Joe, Newyork’ta bir kitapçıyı işletmektedir. Sırlarla dolu bir izlenim uyandırmakla birlikte, iyi giyinimli ve yakışıklı bir karakter. Bir gün kitapçıya gelen Beck isimli kızdan etkilenip, onun dikkatini çekmek için teknolojinin imkanlarını kullanmaya başlar. Beck, yazar olmak isteyen çok güzel ve zeki bir kızdır. Ailesiyle durumları kötü olmasına ve maddi anlamda çok iyi olmamasına rağmen zengin arkadaşlar edinip onlarla takılmayı seven bir karakter.

Romantik bir sahne ile başlangıç yapan You dizisi, Joe’nun takıntılı ve saplantılı halleriyle, herkesi ters köşede bırakıp farklı bir boyuta sokuyor. Beck’in yakın arkadaşı da Peach, sezgilerine güvenip bir terslik olduğunu düşünse de elle tutulur bir bilgi sahibi olamamaktadır. Peach, Beck’in en yakın arkadaşı olmakla birlikte, zenginliği ve hırsıyla Beck’in kimyasına uyan bir yapıda. Tabi dizi burada da bir gizem bırakıyor. Sürekli yardımsever görünen Peach, aslında bir çıkar peşinde olduğu izlenimini hemen seyirciye veriyor. Dizi çoğunlukla bu 3 karakter üzerine kurulmuştur.

2. Sezonu uzun bir aradan sonra 26 Aralık tarihinde start verdi. Ve hayran kitlesinin sabırsızlığı son buldu. Umarım 2. Sezonu bitiminde de yeni bir makaleyle karşınızda olurum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.